Przejdź do treści
Menu

O firmie

,,STĘŻYCA"  Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. jest fimą specjalizującą się w wydobyciu i przerobie kruszywa naturalnego.

Działamy jako spółka rodzinna ze 100% kapitałem polskim a nasze tradycje w branży górniczej  sięgają roku 1991. Proces wydobywczy prowadzony jest obecnie w kilku zakładach umiejscowionych w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego.

Eksploatowane złoża mają bardzo korzystną lokalizację w bezpośredniej bliskości miasta  z różnych jego stron - Różanki , Deszczno ,Pielice , Maszków  - co powoduje minimalizację kosztów transportu naszych produktów do prac prowadzonych w mieście i jego pobliżu.

 

żwirownia

 

Materiały z naszych żwirowni były i są wykorzystywane w większości budów -dużych i małych - realizowanych w rejonie Gorzowskim. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający wydobycie i przerób kruszywa zarówno w procesach suchych jak i mokrych. Pozwala nam to oferować szeroki asortyment wysokiej jakości produktów.

Nowoczesne zaplecze techniczne, długoletnie doświadczenie i solidność  sprawia, że jesteśmy wiodącym producentem piasków, kruszyw i innych surowców  budowlanych w regionie lubuskim. Otwarci jesteśmy na współpracę zarówno z dużymi odbiorcami jak i klientami detalicznymi starając się spełniać wszystkie oczekiwania.